Środa, 22. Listopad 2017

Olimpijski grudzień w Centralnym Ośrodku Sportu

Olimpijski grudzień

Olimpijski grudzień w Centralnym Ośrodku Sportu

Z początkiem grudnia startuje nowa, ogólnopolska akcja promocyjna, zorganizowana przez Centralny Ośrodek Sportu.  W ostatnim miesiącu 2016 roku każdy może poczuć się jak Olimpijczyk!

Promocja „Olimpijski grudzień” została przygotowana dla wszystkich klientów, którzy od 1 do 22 grudnia odwiedzą jeden z Ośrodków Przygotowań Olimpijskich zlokalizowanych w: Wałczu, Władysławowie-Cetniewie, Giżycku, Spale, Szczyrku i Zakopanem. Na gości będzie czekało wiele atrakcji. Każdy klient otrzyma pakiet sportowy, gwarantujący codzienną możliwość darmowego korzystania z trzech największych atrakcji Ośrodków Przygotowań Olimpijskich: basenu, obiektów sportowych i odnowy biologicznej.

W ramach olimpijskiego pakietu każdy gość będzie mógł skorzystać z 2 godzin darmowego treningu na basenie oraz w jednym z obiektów sportowych (np. siłownia, ścianka wspinaczkowa itp.), po których doskonale zrelaksuje się podczas wybranego zabiegu w strefie odnowy biologicznej*.

A wszystko to w towarzystwie sportowców i olimpijczyków. Przyjedź do Centralnego Ośrodka Sportu i zakończ rok po olimpijsku!

Więcej informacji na w zakładkach naszych ośrodków na www.cos.pl

*informacje na temat dostępności poszczególnych atrakcji w danym Ośrodku można uzyskać kontaktując się z Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich.

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 958