Środa, 22. Listopad 2017

"Weekend Niepodległości w Centralnym Ośrodku Sportu"

Weekend Niepodległości

 

"Weekend Niepodległości w Centralnym Ośrodku Sportu"

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Ośrodków Przygotowań Olimpijskich COS przygotowanej z okazji Święta Niepodległości.

Oferta "Weekend Niepodległości w Centralnym Ośrodku Sportu" obejmuje 30 % rabatu na pobyt, w tym usługi gastronomiczne) dla gości indywidualnych, którzy w dniach 10-13.11.2016r.zechcą spędzić czas w Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich: w Szczyrku, Zakopanem, Władysławowie-Cetniewie, Giżycku, Wałczu, Spale.

Ośrodki Przygotowań Olimpijskich to czołówka obiektów sportowych w Polsce. Ich malownicze położenie, kompleksowo wyposażona baza sportowo-rekreacyjna, znakomita kuchnia, odnowa biologiczna i profesjonalna obsługa, gwarantują wypoczynek i treningi na najwyższym poziomie! To miejsca idealnie przystosowane zarówno do profesjonalnych treningów sportowych, jak również do aktywnego wypoczynku indywidualnego i rodzinnego.

Zapraszamy do spędzenia Święta Niepodległości aktywnie i na sportowo!

Więcej informacji na www.cos.pl

Zapraszamy!

*Oferta aktualna jest w dniach 10-13.11.2016 r. i dotyczy skorzystania z minimum 2 dób hotelowych  i nieprzekroczenia pobytu przez 4 doby.

 

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 897