Środa, 22. Listopad 2017

Centralny Ośrodek Sportu Partnerem Europejskiego Tygodnia Sportu 2016.

Zdjęcie1

Centralny Ośrodek Sportu Partnerem Europejskiego Tygodnia Sportu.

Europejski Tydzień Sportu to ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny). Narodowym Koordynatorem ETS w Polsce jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, który odbędzie się w dniach  10 do 17 września 2016r., Centralny Ośrodek Sportu zaproponował wiele atrakcji sportowych:


 

  • W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

 „JUHASOWY  MUNDIAL” w piłce nożnej  dla szkół podstawowych w Szczyrku i Gmin ościennych.  Celem  wydarzenia jest propagowanie aktywnego stylu życia, zachęta do uprawiania sportu w szczególności piłki nożnej, poznanie zasad współzawodnictwa sportowego wśród najmłodszych oraz integracja szkół w regionie. Dla zwycięzców przewidziane są puchary i nagrody, a dla wszystkich uczestników poczęstunek.

Zapraszamy w dniu 14 września 2016 od godziny 9.00


 

  • Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.

zaprasza do udziału w pokazie wspinania się na ściance wspinaczkowej. Wydarzenie będzie połączeniem dobrej zabawy z nauką prawidłowej techniki wspinania się. Połączenie dobrej zabawy z nauką prawidłowej techniki wspinania się. Zaadaptowanie się ze wspinaniem, lękiem przed wysokością. Uczenie się korzystania ze ścianki oraz wyobraźni jak prawidłowo i szybko można się wspinać.

 Zapraszamy w dniu 17 września w godzinach 12:00 – 15:00.


 

  • Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu - Czwartek lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych.

Lekkoatletyczny czwartek to okazja dla uczniów szkół podstawowych do spróbowania własnych sił w konkurencjach lekkoatletycznych. Najlepsi z zawodników wezmą udział w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Łodzi. Celem czwartków lekkoatletycznych jest praca młodych ludzi nad własną osobowością, nauka radzenia sobie w sytuacjach trudnych i w stresie a także i przede wszystkim popularyzacja wśród młodzieży kultury fizycznej i sportu. W ramach czwartku lekkoatletycznego rozgrywane będą następujące konkurencje: bieg na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

Zapraszamy w dniu 15 września 2016 r.


 

  • Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie zaprasza na akcję JUDO - Droga do sprawności 

Organizacja zajęć sportowych z wybitnymi trenerami judo dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy, nie tylko będą mogli poznać tajniki tak wspaniałej dyscypliny, jaką jest judo, ale także wziąć udział w treningu ogólnorozwojowym. Głównym celem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia oraz przybliżenie elementów judo.

Akcja zostanie zorganizowana w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "CETNIEWO" we Władysławowie

Zapraszamy w dniu 15 września  2016 r. w godinach 15.00 - 17.00


 

  • Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem zapraszamy na  zajęcia pływania w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z pływania organizowanych z okazji Europejskich Dni sportu. Zajęcia odbędą się na pływalni Cos OPO w Zakopanem. 

Zapraszamy w dniu 16 września o godzinie 11.00


 

  • Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu  zaprasza na turnieju piłki plażowej - „Plażówka czteroosobowa koedukacyjna”.

BeActive (Bądź aktywny), Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w piłce siatkowej plażowej, zapraszają do udziału w turnieju piłki plażowej - „Plażówka czteroosobowa koedukacyjna”. 

Termin: 15 września 2016 od godziny 10:00

Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale (boiska do piłki plażowej)
Uczestnicy: kategoria A – gimnazja; kategoria B - szkoły ponadgimnazjalne

COS-OPO w Spale zorganizuje także otwarty konkurs rzutu młotem- „Rekord Świata-daleko czy blisko?” - to dodatkowa atrakcja dla wszystkich uczestników turnieju, trenerów, opiekunów i kibiców. Będzie to okazja sprawdzenia swoich możliwości w odniesieniu do rekordu świata w rzucie młotem kobiet ustanowionym przez Anitę Włodarczyk- 82,98 m.

 

ZAPRASZAMY !

 

 

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 908