Środa, 22. Listopad 2017

Konferencja prasowa Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

23 sierpnia 2016 r. ruszyła pilotażowa akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”!
Zdjęcie 9

Konferencja prasowa Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

23 sierpnia 2016 r. ruszyła pilotażowa akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”!  W tym dniu w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu – Cezary Andrzej Jurkiewicz zaprezentował ofertę promocyjną jaka przygotowana została przez Ośrodki Przygotowań Olimpijskich COS.

Na konferencji Dyrektor Jurkiewicz podkreślił, że „dla Centralnego Ośrodka Sportu jest to znakomita okazja, aby pokazać się jako miejsce przyjazne turystom i otwarte dla wszystkich, nie tylko dla sportowców. Każdy kto zdecyduje się odpocząć w naszych Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich będzie miał możliwość skorzystania z obiektów sportowych, na których trenują mistrzowie olimpijscy.”

W ramach oferty „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” Centralny Ośrodek Sportu zaproponował dla wszystkich gości indywidualnych, którzy zechcą w tych dniach wypoczywać w naszych Ośrodkach, rabat w wysokości 50 % naszej ceny na: zakwaterowanie, wyżywienie i korzystanie z obiektów sportowych oraz 50 % zniżki na korzystanie z obiektów sportowych dla grup komercyjnych.

Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki, w którą włączył się Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodki Przygotowań Olimpijskich, ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

Szczegółowe informacje o akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” na stronie internetowej projektu: http://www.polskazobaczwiecej.pl/.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 730